Обавјештења

Регионално такмичење у атлетици
На региoналном такмичењу у атлетици, одржаном на стадиону ФК “Борац”, а чији је домаћин била Грађевинска школа у Бањалуци, наши ученици постигли су одличне резултате. У дисциплини трчање на 800м Магдалена Катана освојила је 1. мјесто, а Марија Малешевић 3. мјесто. У дисциплини трчање на 1000 м Срђан Станишић је освојио 1. мјесто, а у дисциплини скок у даљ Немања Стојановић 3. мјесто. У пратњи ученика био је професор Бојан Малбашић. Честитамо ученицима и професору на постигнутим резултатима.





cssivoandricprnjavor
0