НОВОГОДИШЊА ЧАРОЛИЈА У ХОЛУ НАШЕ ШКОЛЕ
Захваљујући нашој професорици Емилији Прерадовић и њеним ученицима у хол наше школе уселила се новогодишња чаролија…Драга професорице, драги ученици, велико хвала на уложеном труду и креативности! Ваше декорације су уљепшале нашу школу и донијеле осмијех и празнично расположење свима који пролазе ходником.Хвала вам што сте показали колико заједнички рад и добра енергија могу да направе разлику! СРЕЋНА НОВА ГОДИНА🎄🎄🎄!!!